Korkusuz – Shaft

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Korkusuz – Shaft, John Shaft, başı sürekli beladan kurtulmayan asi, sert mizaçlı özel bir dedektiftir.

Orjinal Adı

Shaft

Film Türü Nedir ?

Komedi, Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tim Story

Film Oyuncuları Kimdir ?

Samuel L. Jackson, Vanessa Williams, Mekhi Phifer, Lee Tergesen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Aralık 2000

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Korkusuz – Shaft, John Shaft, başı sürekli beladan kurtulmayan asi, sert mizaçlı özel bir dedektiftir. Sert görüntüsünün yanı sıra eşini ve küçük oğluna son derece bağlı ve sevgi doludur. Ancak yapmış olduğu iş ve peşinde ki azılı suçlular yüzünden ailesini de tehlike altındadır. Artık bir seçim yapma vakti gelmiştir. Eşi John Shaft’ in işinden rahatsızdır ve çocuğunu bu hayatın içinde büyümesinden rahatsız olduğundan ayrılma kararı almıştır. Shaft, buna itiraz etmez. içten içe bu durum onu çok üzmüş olsa da ailesi için en güvenli yol da budur. Yıllarca ailesinden uzak kalmış ve oğlunun büyüdüğüne ve yetişkin bir adam olduğuna tanıklık edememiştir.

John Shaft Jr. (JJ), artık yetişkin biri olmuştur ve MIT diplomalı bir siber güvenlik uzmanı olarak FBI da göreve başlamıştır. John Shaft Jr.’ ın en yakın arkadaşı olan eski savaş gazisi Karim’in ani ve gizemli ölümünden şüphelenir ve bu durumu araştırmak için babasından yardım almaya karar verir. Böylelikle baba ve oğul yıllar sonra bir araya gelmiştir. Aslında peşinde oldukları insan yıllar önce ailesinin dağılmasına neden olan kişi olduğunu öğrenen John Shaft ise bu araştırma da oğlunu tek başına bırakmamaya ve sonuna kadar gidip bu olayı bitirmeye kararlıdır.

Fragman

Korkusuz – Shaft, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın