Korsaj

6.9/10 - (100 {Puan})

Korsaj filmi, 20 Ocak 2023 tarihinde vizyona giren Biyografi, Dram ve Tarih türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini Marie Kreutzer‘ın üstlendiği, baş rollerinde ise Vicky Krieps, Florian Teichtmeister, Katharina Lorenz gibi isimlerin yer aldığı film 1 saat 53 dakika süreye sahiptir.

Korsaj Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Korsaj Filmi Konusu Nedir?

Elisabeth, 40. doğum gününü kutlamaya hazırlanmakta olan ve güzelliği ile dillere destan bir kadın olan Bavyera Düşesi’dir. Sisi olarak da bilinen bu güzel kadının bek ölçüsü halk arasındaki söylentilere göre 45 santimetredir. Bu ölçüyü de yıllar boyu korumayı başarmıştır. Ancak artık yeni yaşı itibariyle yaşlı olarak addedilmektedir. Ama Elisabeth’in bugüne kadar halk nazarında sahip olduğu imajı kaybetmeye niyeti yoktur. Bunun için de kutlayacağı yeni yaşını bir dönüm noktası olarak görmekte ve zincirlerinden kurtulmakta kararlıdır.

Korsaj Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi Ne ?

20 Ocak 2023

Korsaj Filmi Konusu IMDB Puanı Kaç?

6.8

Korsaj Filmi Süresi Nedir?

1 saat 53 dakika

Korsaj Filmi Nasıl | Nereden İzlenir

Film sinema salonlarında izlenebilmektedir. Dijital platformlarda yayını bulunmamaktadır.

Korsaj Filmi Kaç Yaş Üstü | Yaş Sınırı Nedir?

13 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

Korsaj Filmi Ekşi | İnceleme | Yorumları

Tarihi olayların sinemaya uyarlandığı yapımları seven izleyicilerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu film izleyicilerden IMDB 6.8 puan almıştır.

Korsaj Filmi Fragmanı Nasıl İzlerim ?

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Süper Yetenek 3: Büyük Yarış

Muhteşem Kedi Maurice

49

Kutsal Damacana 4

Benim Tatlı Diş Perim

Korsaj filmi gibi Tarih türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Tarih Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Korsaj filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın