Koruyucu – The Bouncer

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Koruyucu – The Bouncer, kendisini beklenmedik bir anda bir şiddet sarmalının içinde bulan bir adamın hikayesini perdeye yansıtıyor.

Orjinal Adı

The Bouncer

Film Türü Nedir ?

Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Julien Leclercq

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jean-Claude Van Damme, Sami Bouajila, Sveva Alviti, Kevin Janssens

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Temmuz 2019

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Koruyucu – The Bouncer, kendisini beklenmedik bir anda bir şiddet sarmalının içinde bulan bir adamın hikayesini perdeye yansıtıyor. Lucas, ellili yaşlarında bir gece kulübü fedaisidir. Hayatındaki en değerli varlık ise 8 yaşındaki kızı Sarah’dır. Kızını sağlıklı bir ortamda büyütmek için gece gündüz çalışan Lucas, Sarah için her şeyi yapmaya hazır bir babadır. Kızı ve kendisi için kendi halinde bir hayat kuran Lucas’ın başı hiç olmadığı kadar belaya girmek üzeredir. Çalıştığı kulüpte bir müşteri tartışma çıkarır ve Lucas kontrolünü kaybeder. Büyük bir kavga çıkar ve sonrasında Lucas işten kovulur. Aynı zamanda polisle de sorunlar yaşayan  Lucas, kızına bakabilmek için para kazanmak zorundadır.

Bu nedenle bir striptiz kulübünde çalışmaya başlar. Fakat burada yürütülen işler pek de göründüğü gibi normal işler değildir. Striptiz kulübünü, Avrupa’da etkili olan bir mafya çetesi işletmektedir. Lucas, istemeden çetenin yeni bir üyesi haline gelir ve kendini bir anda şiddet dolu bir dünyada bulur. Lucas, kızının ve kendisinin tehlikeye giren hayatlarını korumak için büyük bir savaş verir.

Fragman

Koruyucu – The Bouncer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın