Koruyucu – The Marksman

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Koruyucu – The Marksman, Eski – Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri İzci Sniper ve Vietnam savaş gazisi Jim Hanson, Arizona-Meksika sınırında küçük bir kasabada kendi halin de bir yaşam sürmektedir.

Orjinal Adı

The Marksman

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Robert Lorenz

Film Oyuncuları Kimdir ?

Liam Neeson, Jacob Perez, Katheryn Winnick, Teresa Ruiz, Alfredo Quiroz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Kasım 2021

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Koruyucu – The Marksman, Eski – Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri İzci Sniper ve Vietnam savaş gazisi Jim Hanson, Arizona-Meksika sınırında küçük bir kasabada kendi halin de bir yaşam sürmektedir. Askeri görevini keskin nişancı olarak özel görevler de başarıyla tamamlayıp emekli olmuş ve sıradan bir hayat kurmuştur. Ancak sıradan yaşamı birgün bölgenin karteli olan bir suç örgütünün elinden kaçmaya çalışan Meksika vatandaşları Rosa ve oğlu Miguel ile karşılaşması ile yine eski macera dolu günlerine geri dönmek zorunda kalır. Kartele karşı büyük ve çok tehlikeli bir savaş açmıştır artık.

Fragman

Koruyucu – The Marksman, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle