Kötü Çocuk

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Kötü Çocuk, Kayla, lisede öğrenimine devam eden bir genç kızdır. Daha doğduğu gün, babası onu ve annesini terk eder ve annesi tarafından büyütülür.

Film Türü

Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Yağız Alp Akaydın

Film Oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Ocak 2017

IMDb Puanı

1.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kayla, lisede öğrenimine devam eden bir genç kızdır. Daha doğduğu gün, babası onu ve annesini terk eder ve annesi tarafından büyütülür. Fakat beklenmedik şekilde, kendilerini terk eden babası günün birinde ortaya çıkıverir. Bu durum genç kızın hayatını değiştirecektir. Kayla on yedi yaşına bastığında, ilk kez karşısına çıkan babasıyla farklı bir şehre taşınır.  İstanbul’daki yeni hayatında babasının varlığına ve onunla beraber yaşamaya alışmaya çalışmaktadır. Bir yandan da yeni okuluna uyum sağlamakla meşguldür. Çünkü daha okulun ilk gününde hiç beklenmedik birisiyle, gizemli Meriç ile tanışır. Kayla’nın hayatı, sırlarla dolu bir çocuk olan Meriç’in peşinden gittikçe iyice içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Fragman

Kötü Çocuk, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın