Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar

7.5/10 - (54 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, Venus Williams ve Serena Williams’ın tenis kortlarında yıldızlaşan babası Richard Williams’ın profesyonel hayatını ve kızlarıyla olan ilişkisini konu alıyor.

Orjinal Adı

King Richard

Film Türü Nedir ?

Dram, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Reinaldo Marcus Green

Film Oyuncuları Kimdir ?

Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleton, Jon Bernthal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Kasım 2021

IMDb Puanı

7.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, Venus Williams ve Serena Williams’ın tenis kortlarında yıldızlaşan babası Richard Williams’ın profesyonel hayatını ve kızlarıyla olan ilişkisini konu alıyor. Richard Williams, kızları Venus ve Serena’nın isimlerini tarihe yazmak için elinden geleni yapan bir baba. Richard’ın 78 sayfalık yoğun planına uygun olarak, Serena ve Venus, California’nın ihmal edilmiş tenis kortu Compton’da her şeye rağmen antrenman yapar. Serena ve Venus, kızları için elinden gelenin en iyisini yapan babalarının sarsılmaz kararlılığı ve annelerinin dengeli bakış açısı sayesinde tüm önyargılara meydan okuyor.

Fragman

Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, King Richard, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle