Kral Şakir Korsanlar Diyarı

6.2/10 - (141 {Puan})
Film Özeti

Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Şakir ve ailesi şehre doğru ilerleyen ve tarih öncesinden gelen bir yaratığı önlemek için büyük bir maceraya sürüklenirler.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay

Film Oyuncuları

Atilla Şendil, Levent Ünsal, Mustafa Oral, Didem Atlıhan, Sema Kahriman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Ekim 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Şakir ve ailesi şehre doğru ilerleyen ve tarih öncesinden gelen bir yaratığı önlemek için büyük bir maceraya sürüklenirler. Tarih öncesi dönemlerden gelen dev bir yaratık okyanusun en derin noktasından çıkar ve şehre doğru ilerlemeye başlar. Bu yaratığı durdurabilmenin tek bir yolu vardır o da altın bir savaş topudur. Ama önce bu altın savaş topunun bulunması gerekmektedir ve bu görevi Şakir ve ailesi yerine getirebilir. Şakir ve ailesi yola çıkar ama işler onların planladığı gibi gitmeyecek ve aile kendini bir anda Bermuda Şeytan Üçgeni’nde bir kürenin içerisinde bulacaktır.

Fragman

Kral Şakir Korsanlar Diyarı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın