Kripto Vurgun

Puan Verin
Film Özeti

Kripto Vurgun, bir kara para aklama çetesine karşı amansız bir savaşa giren genç bir ajanın yaşadıklarını perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Crypto

Film Türü

Gerilim, Suç

Film Yönetmeni

John Stalberg Jr.

Film Oyuncuları

Kurt Russell, Luke Hemsworth, Alexis Bledel, Cat Alter, Annalé

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Temmuz 2019

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kripto Vurgun, bir kara para aklama çetesine karşı amansız bir savaşa giren genç bir ajanın yaşadıklarını perdeye aktarıyor. Martin bir ajan olarak en zor günlerini yaşamak üzeredir. Bu defa görevi, çözülmesi çok zor bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmaktır. Davaya ilişkin çalışmaya başlayan Martin, New York’ a gider. Burası aynı zamanda, her türlü sıkıntıya karşın aile çiftliklerini ayakta tutmaya çalışan babası Martin Sr ile kardeşi Caleb’in de yaşadığı yerdir. Ajan Martin, bir süre sonra kendini tehlikeli bir yeraltı dünyasında tuzağa düşmüş halde bulur. Bu acımasız çetenin içinde, esrarlı bir sanat simsarı, kripto para meraklısından siber dedektife evrilen bir adam ve acımasız müşterilerinin ihaleleriyle ilgilenen yozlaşmış bir muhasebeci bulunmaktadır.

Fragman

Kripto Vurgun, Crypto, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın