Kristal Kızlar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kristal Kızlar, İspanya Ulusal Klasik Balesinin yıldızı trajik bir şekilde intihar edince Irene, topluluğun en büyük bale yapımı olan Giselle’de onun yerine başrole seçilir.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jota Linares

Film Oyuncuları Kimdir ?

María Pedraza, Mona Martínez, Marta Hazas

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Nisan 2022

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kristal Kızlar, İspanya Ulusal Klasik Balesinin yıldızı trajik bir şekilde intihar edince Irene, topluluğun en büyük bale yapımı olan Giselle’de onun yerine başrole seçilir. Bunun üzerine diğer kızların kıskançlığı ile kötülüklerinin hedefi hâline gelen Irene, yalnız bir dansçı olan ve annesinin sıkı denetimindeki Aurora ile arkadaş olur. Irene ve Aurora’nın yalnızlık ve bale dünyasının baskılarıyla baş etmek için sığındığı bu arkadaşlık, giderek daha da takıntılı bir hâl alarak nihayetinde ikiliyi kendi kimliklerini bulma umuduyla birlikte kaçmaya kadar götürür.

Fragman

Kristal Kızlar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın