Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor

Puan Verin
Film Özeti

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor, çok uzun süre sonra tekrar bir araya gelen arkadaşların sıcak öyküsünü beyaz perdeye yansıtıyor.

Orjinal Adı

Nous finirons ensemble, Little White Lies 2

Film Türü

Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Guillaume Canet

Film Oyuncuları

Marion Cotillard, François Cluzet, Gilles Lellouche, Laurent Lafitte, Benoît Magimel

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Ağustos 2019

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor, çok uzun süre sonra tekrar bir araya gelen arkadaşların sıcak öyküsünü beyaz perdeye yansıtıyor. Max, şehir yaşantısını geride bırakarak deniz kenarında izole bir yaşam sürmek ister. Bu konuda sevdiklerini ardında bırakma pahasına adım atar ve tam istediği gibi bir yerde bir eve yerleşir. Doğal olarak, geçmişte çokça paylaşımlarının olduğu dostlarıyla arasına mesafe girmiş olur. Aradan birkaç yıl geçer ve Max doğum gününde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Yıllardır uzak kaldığı dostları Max’ın doğum günü vesilesiyle bir araya gelerek onu yeni evinde ziyaret eder. Sürpriz doğum gününü planlayan eski arkadaşları bir hayli kalabalık bir grup halinde gelmiştir. Uzun yıllardan sonra tekrar bir araya toplanmanın heyecanını yaşayan ekip, eski güzel günlerini anarken hiç beklenmedik durumlar ardı ardına yaşanmaya başlar.

Fragman

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor, Nous finirons ensemble, Little White Lies 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın