Küçük İpuçları

8.2/10 - (6 {Puan})
Film Özeti

Küçük İpuçları; Kurallara son derece bağlı bir şerif ve onun suçluları yakalamak için her türlü sınırları zorlayabilecek kural tanımayan yardımcısının suçlular ile mücadelesi konu ediliyor.

Orjinal Adı

The Little Things

Film Türü

Gerilim

Film Yönetmeni

John Lee Hancock

Film Oyuncuları

Denzel Washington, Rami Malek, Jared Leto, Natalie Morales, Sofia Vassilieva

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2021

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Detaylar

Küçük İpuçları; Kurallara son derece bağlı bir şerif ve onun suçluları yakalamak için her türlü sınırları zorlayabilecek kural tanımayan yardımcısının suçlular ile mücadelesi konu ediliyor. Kasabada bir anda ortaya çıkan seri katil vakaları herkesi tedirgin etmeye başlamıştır. Art arda bulunan cesetler tüm departmanı harekete geçirir. Ancak bulunan cesetler üzerin de yapılan araştırmalar da bir geçmiş bir dönemde ki seri cinayet olayları ile benzerlik olduğunun fark edilmesi üzerine işin rengi daha da değişmiştir. Çünkü o cinayetleri işleyen kişi bulunamamıştır.

Fragman

Küçük İpuçları, The Little Things, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle