Küçük Joe

Puan Verin
Film Özeti

Küçük Joe, Alice dul bir bayandır ve genetiği ile oynanmış bitkiler yetiştirmekte olan bir şirkette uzun zamandır çalışmakta olan bir bitki yetiştiricisidir.

Orjinal Adı

Little Joe

Film Türü

Bilim-Kurgu, Dram

Film Yönetmeni

Jessica Hausner

Film Oyuncuları

Emily Beecham, Ben Whishaw, Kerry Fox, Kit Connor, Phénix Brossard

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Küçük Joe, Alice dul bir bayandır ve genetiği ile oynanmış bitkiler yetiştirmekte olan bir şirkette uzun zamandır çalışmakta olan bir bitki yetiştiricisidir. Alice, uzun zamandır ilgi ve dikkatini bir bitki üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu bitki kırmızı renkli bir bitkidir, oldukça güzeldir ancak asıl önemli özelliği tedavi edici bir özelliğe sahip olmasıdır. Bitki normal şartlarda bakımları yapılır, belirli aralıklar ile beslenir ve kendisi ile sohbet edilir ise sahibine mutluluk veren bir bitkidir. Alice bu bitkiden oldukça etkilenmiştir ve şirket politikasını ihlal etmek pahasına bu bitkiyi oğlu Joe’ya ev hediyesi olarak vermeye karar verir.

Anne ve oğul bitkiye Little Joe yani Küçük Joe ismini takarlar. Ancak bitki büyümeye başladıkça aslında bitkinin öyle sandıkları gibi masum bir bitki olmadığına dair şüpheler duymaya başlarlar. Alice bitkiyi gözlemlemeye başlar ve bitkinin tohumlarını etrafa saçtıkça insanlar üzerinde farklı farklı etkileri olduğunu değerlendirmeye başlar. Alice bu yaşadıklarının gerçek mi yoksa hayal mi olduğu konusunda da bir ikilem yaşamaya başlar ve kendini benzersiz olayların içerisinde bulur.

Fragman

Küçük Joe, Little Joe, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın