Küçük Şeyler

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Küçük Şeyler, Onur ve Bahar oldukça iyi bir yaşam kalitesine sahip olan ve güzel bir hayat süren çifttir. Onur iyi bir işte çalışmakta, oldukça iyi bir gelir düzeyine sahiptir.

Film Türü

Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Kıvanç Sezer

Film Oyuncuları

Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen, Tuğçe Altuğ

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Kasım 2019

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Onur ve Bahar oldukça iyi bir yaşam kalitesine sahip olan ve güzel bir hayat süren çifttir. Onur iyi bir işte çalışmakta, oldukça iyi bir gelir düzeyine sahiptir. Çift yaşamlarını İstanbul’da sürdürmektedir. Çift günün birinde İstanbul’da bir ev satın almaya karar verirler, ev aldıktan kısa bir süre sonra hayatlarında beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır. Onur hiç beklemediği bir anda işten çıkarılır ve çiftin yaşam kalitesi bu nedenle büyük bir darbe yer. Onur işten çıkarıldıktan sonra birçok yerde iş görüşmesine gider ancak hiçbir olumlu dönüş sağlayamaz. Onur’un işsiz kalması çiftin arasındaki ilişkiyi de bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır.

Fragman

Küçük Şeyler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın