Kulüp

7.8/10 - (44 {Puan})
Dizi Özeti Nedir ?

Kulüp, 1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.

Dizi Türü Nedir ?

Komedi, Dram

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

Zeynep Günay Tan, Seren Yüce

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Metin Akdülger, Fırat Tanış

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Kasım 2021

IMDb Puanı

7.8

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kulüp, 1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar. Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Fragman

Kulüp, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle