Kulyas Lanetin Bedeli

Puan Verin
Film Özeti

Kulyas Lanetin Bedeli, Kulyas adındaki cin kabilesinin vahşetiyle karşı karşıya gelen gençlerin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Yunus Şevik

Film Oyuncuları

Halil Kumova, Kübra Kılınçkaya, Nurdan Paksoy, Emre Kılın, Erdem Yılmaz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Mayıs 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kulyas adındaki cin kabilesinin vahşetiyle karşı karşıya gelen gençlerin hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. Kulyas kabilesinin cinleri, günümüzden asırlar önce Potifar adında bir büyücü tarafından hapsedilmiştir. Fakat, insanoğlunun tükenmek bilmeyen hırsı, onların yüzyıllar sonra serbest kalmalarına sebebiyet verir. İnsanlarla bedeli fazlasıyla ağır olan bir anlaşma yapan cin kabilesinin lideri Mureh, her yıl yeni bir insanı kurban olarak seçecek ve esir aldığı beden sayesinde insana dönüşecektir. Ancak Mureh, kurbanın bedeni ile birlikte, insanların hırslarını da almış olur. Yıllar boyunca yüzlerce insanı kurban eden ama bir türlü doymayan Mureh, yeni kurbanlara ihtiyaç duymaktadır. Tam da bu esnada Anıl, Görkem, Beyza ve Defne adında dört genç arkadaş, bir fotoğraf yarışması için Mureh’in yaşadığı kasabaya gelir. Kalacakları oteli bulamayan gençler, köyün hocası Kanber’den yardım isterler. Hocanın misafirhaneye yerleştirdiği gençler, burada Kulyas cinlerinin dehşeti ile yüz yüze gelecektir.

Fragman

Kulyas: Lanetin Bedeli, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın