Kurt Saati

Puan Verin
Film Özeti

Kurt Saati, Kendisine Sam’in Oğlu diyen bir seri katil, 1977 yazında tüm Amerika’nın gündemini meşgul etmektedir.

Orjinal Adı

The Wolf Hour

Film Türü

Gerilim, Dram, Gizem

Film Yönetmeni

Alistair Banks Griffin

Film Oyuncuları

Naomi Watts, Jennifer Ehle, Emory Cohen, Brennan Brown, Maritza Veer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ocak 2019

IMDb Puanı

4.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kurt Saati, Kendisine Sam’in Oğlu diyen bir seri katil, 1977 yazında tüm Amerika’nın gündemini meşgul etmektedir. Film, izleyicileri bu nedenle Sam’in Yazı olarak bilinen o döneme götürüyor. Bir zamanlar, Amerika’daki karşı kültürün önemli figürlerinden biri olan, ancak yıllardır dairesinden dışarı adım atmayan June’un, dayanılmaz boyutlara ulaşmış yaz sıcağıyla beraber artan şiddeti görmesi için penceresinden kafasını uzatması yetiyor.

Gerginliğin had safhada olduğu şehirde, 1977 New York Gösterileri‘nin ilk kıvılcımları ortaya çıkmak üzeredir. Dışarıda önlenemez biçimde artmakta olan şiddet olayları, June’un kendisini daha da klostrofobik bir ortamın içinde bulmasına sebep olur. Bir dönemin başarılı yazarını bu hayata sürükleyen şey, bir paranoyanın ürünü mü, yoksa gerçek bir tehdit midir? June, yoğun bir şekilde bu sorunsalı sorgulamaya başlamıştır.

Fragman

Kurt Saati, The Wolf Hour, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın