Kurtarma Köpeği Ruby

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kurtarma Köpeği Ruby, aşırı enerjik ve hareketli davranışları nedeniyle sürekli sahipleri tarafından terk edilen sevimli ve çok zeki bir köpektir.

Film Türü Nedir ?

Biyografik, Dram, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kim Farrant

Film Oyuncuları Kimdir ?

Grant Gustin, Scott Wolf, Kaylah Zander, Camille Sullivan, Tom McBeath, Sharon Taylor, Eileen Pedde

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mart 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kurtarma Köpeği Ruby, aşırı enerjik ve hareketli davranışları nedeniyle sürekli sahipleri tarafından terk edilen sevimli ve çok zeki bir köpektir. Sahibi tarafından bakılamadığı için bir derneğe bırakılmıştır. Eyalet polisi Dan, uzun zamandır K-9 arama ve kurtarma ekibine katılmak için uğraşmaktadır. Bir şekil de yolları birbirleri ile kesişmiştir. Memur Daniel O’Neil, sahipleri tarafından sürekli terk edilen Ruby ile karşılaşması ile resmen aralarında bir aşk doğmuştur. Onu hemen sahiplenir. İkili artık hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçerler. Başarılı bir ekip üyesi olmak için çalışmalarına başlarlar.

Fragman

Kurtarma Köpeği Ruby, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın