Kurtuluş Günü

Puan Verin
Film Özeti

Kurtuluş Günü, 1944 yılında bir grup Amerikalı askerin Normandiya’da üstlendikleri ölümcül görevin hikayesini beyazperdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

D-Day Assassins

Film Türü

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Andrew Jones

Film Oyuncuları

Dennis Farrin, Lee Bane, Derek Nelson, Aaron Jeffcoate, Mark Homer

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Temmuz 2019

IMDb Puanı

2.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

1944 yılında bir grup Amerikalı askerin Normandiya’da üstlendikleri ölümcül görevin hikayesini beyazperdeye aktarıyor. The Filthy Thirteen olarak adlandırılan bir Amerikan askeri timi, disiplinsiz davranışlarıyla sorun haline gelmiştir. Sıklıkla emirlere karşı gelmeleri, ikide bir kışlalarını terk etmeleri gibi nedenlerle, birlikte ciddi anlamda huzur kaçırmaktadırlar. Time, sebep oldukları problemleri bertaraf etmek için bir fırsat olarak bir görev verilir. Görev gereği, Normandiya çıkarması esnasında Alman birliklerinin arkasına paraşütle inmeleri gerekmektedir. Daha sonra, düşman bölgesini yaya olarak geçerek, Nazi ikmal noktalarını imha etmeleri ve kaçış rotalarını belirlemeleri istenmektedir. Pek çoğu için bu görev intihar anlamına gelmektedir. Ancak, düşmanı alt etmek için bu time güvenmekten başka çare yoktur.

Fragman

Kurtuluş Günü, D-Day Assassins, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın