Kusursuz Fırtına

Puan Verin
Film Özeti

Kusursuz Fırtına film; Her şeyin normal seyrinde olduğu bir gün Andrea Gill adlı balıkçı teknesi 1991 Sonbaharında yine balık avına çıkmak üzere demir aldı.

Orjinal Adı

The Perfect Storm

Film Türü

Macera, Aksiyon

Film Yönetmeni

Wolfgang Petersen

Film Oyuncuları

George Clooney, Mark Wahlberg, John C. Reilly, Diane Lane, William Fichtner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Eylül 2000

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kusursuz Fırtına film; Her şeyin normal seyrinde olduğu bir gün Andrea Gill adlı balıkçı teknesi 1991 Sonbaharında yine balık avına çıkmak üzere demir aldı. İstikametleri Kuzey Atlantik’ te ki balık avlama bölgesine doğru yola koyuldular. Her zaman yaptıkları gibi işlerini yapıp döneceklerdi. Ancak beklenmedik bir doğa olayı onları bekliyordu.

Demir almalarının üzerinden iki hafta geçmiştir ve beklenmedik olay sonun da kendini gösterir. Tarih de eşi benzeri daha önce görülmemiş bir fırtına yaklaşmaktaydı. Açık deniz de sığınacak hiçbir yerleri olmayan balıkçılar artık bu fırtına ile yüzleşip ölüm kalım savaşına gireceklerdir.

Fragman

Kusursuz Fırtına, The Perfect Storm, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın