Kutup Köpekleri

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kutup Köpekleri, Swifty, Antartika Postanesi’nde çalışmakta olan bir köpektir ve dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmak istemektedir.

Orjinal Adı

Arctic Dogs

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Aaron Woodley

Film Seslendirenler Kimdir ?

Yekta Kopan, Oya Prosçiler, Sinan Divrik, Erkan Taşdöğen, Bedia Ener

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Ocak 2020

IMDb Puanı

4.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kutup Köpekleri, Swifty, Antartika Postanesi’nde çalışmakta olan bir köpektir ve dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmak istemektedir. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen Swifty günün birinde postaneye ait olan ve içerisinde ne olduğunu bilmediği bir kızağı ve yola çıkar. Kızağın içerisinde gizemli bir paket vardır. Yalnız bu yolculuk onun için hiç beklenmedik sürprizler ile doludur. Swifty yolculuğu esnasında bir kaleye rastlar. Bu kalede Balina Otto Von Walrus yaşamaktadır ve martılardan oluşan kendisine sadık bir ordusu bulunmaktadır. Otto Von Walrus dünyanın hakimi olmak istemektedir ve bunun için de korkunç bir planı vardır.

Otto Von Walrus, bu dileğini gerçekleştirebilmek için Kuzey Kutbu’nu delmeyi amaçlamaktadır. Bu korkunç planı öğrenen Swifty, arkadaşlarından da yardım isteyerek Otto Von Walrus’a karşı bir mücadeleye girişir.

Fragman

Kutup Köpekleri, Arctic Dogs, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın