Kuyu

Puan Verin
Film Özeti

Kuyu, oğlunun yerin derinliklerinden gelen esrarengiz bir güç tarafından ele geçirildiğine inanan bir annenin yaşadıkları anlatılıyor.

Orjinal Adı

The Hole in the Ground

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Lee Cronin

Film Oyuncuları

Seána Kerslake, James Quinn Markey, Simone Kirby, Steve Wall

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kuyu – The Hole in the Ground, oğlunun yerin derinliklerinden gelen esrarengiz bir güç tarafından ele geçirildiğine inanan bir annenin yaşadıklarını beyazperdeye yansıtıyor. Sarah O’Neill genç ve bekar bir annedir. Oğlu Chris ile beraber şehir dışında kırsal bir bölgede yer alan bir eve taşınan Sarah, sorunlu geçmişini geride bırakarak tertemiz bir başlangıç yapmayı ummaktadır. Fakat işler pek de genç annenin hayal ettiği gibi gitmez. Evlerinin arka cephesinde yer alan ormanda yürüyüşe çıktıkları bir gün, Chris birden bire ortadan kaybolur. Çaresizce ve panik bir halde ormanın içinde oğlunu aramaya başlayan Sarah, bu sırada ormanlık alanın içinde çok büyük bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah, her şeyin yoluna girdiğini düşünerek rahat bir nefes alır.

Ancak zaman geçtikçe küçük çocuk, kimsenin anlam veremediği ve kendinden beklenmeyecek tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Olup biten onca şeyin ardından sonra oğlu için endişelenmeye başlayan Sarah, oğlunu gözünün önünden ayırmaz, onu adeta göz hapsinde tutmaya başlar. Bu sırada hiç hesapta yokken ortaya çıkan gizemli bir komşu, Sarah’ın iyiden iyiye tedirgin olmasına sebep olur. Çok geçmeden genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Fragman

Kuyu, The Hole in the Ground, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın