Kuzular Firarda Uzay Parkı

Puan Verin
Film Özeti

Kuzular Firarda: Uzay Parkı, Mossingham kasabası oldukça sessiz ve sakin bir kasabadır. Bu sessiz kasabanın üzerinde günün birinde garip ışıklar belirir.

Orjinal Adı

Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Film Türü

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni

Richard Phelan, Will Becher

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Ocak 2020

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kuzular Firarda: Uzay Parkı, Mossingham kasabası oldukça sessiz ve sakin bir kasabadır. Bu sessiz kasabanın üzerinde günün birinde garip ışıklar belirir. Bu ışıklar farklı bir gezegen ya da galaksiden gelen bir ziyaretçiyi göstermektedir.  Uzayda yüzlerce ışık yılı boyunca seyahat eden ve akıllı bir yaşam belirtisi arayan minik bir uzaylı Lu-La, şehre gelir. Lu-La sevimli olduğu kadar yaramaz ve meraklıdır da. Ancak bu sevimli uzaylı kaybolmuştur. Yakınlarda bulunan Mossy Bottom çiftliği’de Mossingham kasabasına yakın bir yerdir ve koyun Shaun yaşamaktadır. Shaun yaptığı yaramazlıklar ile meşhurdur. Lu-La ile birlikte birçok macera yaşarlar.

Evinin yolunu kaybeden Lu-La’yı evine gönderebilmek için kuzular fikirler üretmeye çalışırlar. Kuzular onu evine göndermek için harıl harıl çalışmaya başlarlar.

Fragman

Kuzular Firarda: Uzay Parkı, Shaun the Sheep Movie: Farmageddon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın