Kuzular Kurtlara Karşı 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kuzular Kurtlara Karşı 2, sürülerini dağıtmaya uğraşan Gark ve kurt sürüsüne karşı çok çetin bir mücadeleye girişen Gri ile kabilesinin hikayesini perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Volki i ovtsy. Khod sviney, Sheep and Wolves 2

Film Türü Nedir ?

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Vladimir Nikolaev

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Mart 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kuzular Kurtlara Karşı 2, sürülerini dağıtmaya uğraşan Gark ve kurt sürüsüne karşı çok çetin bir mücadeleye girişen Gri ile kabilesinin hikayesini perdeye taşıyor. Küçücük, sevimli bir kasabada, sakin ve huzurlu bir hayat yaşayan kurt ve kuzular herkesin dikkatini çeker. Onların bir arada hiç sorun çıkmadan, mutlu mesut bir şekilde yaşaması pek rastlanan bir durum değildir. Günün birinde kara kurtların başındaki Gark, kurt ve kuzuların bir arada barış içinde yaşadıklarını öğrenir. Duyduklarından hiç hoşlanmayan ve adeta deliye dönen Gark, Gri adında bir kurdun öncülüğündeki sürüyü dağıtmaya karar verir. Çünkü ona göre yaşanmakta olan bu garip durum, doğa kanunlarına aykırıdır. Gark, vakit kaybetmeksizin kara kurtları toplayarak yola koyulur. Barış içindeki yaşamlarından çok memnun olan kurt ve kuzular, hayatlarını tehdit altına alan Gark ve kurtlarına karşı beraber hareket etmek zorundadır. Gark ve kara kurtlarıyla karşı karşıya kalan Gri’nin kabilesi, çok zorlu bir mücadeleye girişir.

Fragman

Kuzular Kurtlara Karşı 2, Volki i ovtsy. Khod sviney, Sheep and Wolves 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın