Lanetli Anlaşma

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Lanetli Anlaşma, İki kardeşe miras kalan bir villa da bir takım garip olaylar korku verici boyutlara gelmiş ve ruhani güçlerin eline geçtiği anlamışlardır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Atakan Şatıroğlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Alp Taş, Aslı Şimşek, Fırat Kaya, Çisem Yurtseven

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Temmuz 2021

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Lanetli Anlaşma, İki kardeşe miras kalan bir villa da bir takım garip olaylar korku verici boyutlara gelmiş ve ruhani güçlerin eline geçtiği anlamışlardır. İki kardeşin kendilerine miras kalan villada yaşadığı olaylar filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Haluk ve Emin, iki kardeştir ve İzmir’de beraber yaşamaktadırlar. Babaları kendileri henüz küçük yaşta iken vefat etmiştir. İki kardeş de akrabaları ile uzun zamandır görüşmemektedirler. Günün birinde büyük amcaları İbrahim’in vefat ettiğini öğrenirler. Amcaları onlara Ege’de sakin bir kasabada bir villa miras bırakmıştır.

Haluk ve Emin amcalarından kendilerine kalan bu villayı satmayı düşünürler. Ama satmadan önce keyfini çıkarmak ve güzel bir tatil yapmak isterler. Kız arkadaşlarını da yanlarına alarak villaya gelirler. Kardeşler kasabada iki genç kızdan hoşlanırlar ve yanlarındaki kız arkadaşlarını apar topar geri gönderirler. Ancak villa ruhlar ile doludur ve iki kardeşi korku dolu anlar beklemektedir. Sadakatsizliklerinin bedelini ödemek zorunda kalacaklardır.

Fragman

Lanetli Anlaşma, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle