Lanetli Gözyaşları

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Lanetli Gözyaşları, kendisiyle birlikte ailesine de musallat olan doğaüstü varlıktan kurtulmak için mücadele eden Anna’nın hikayesine odaklanıyor.

Orjinal Adı

The Curse of La Llorona

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Michael Chaves

Film Oyuncuları Kimdir ?

Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Madeleine McGraw, Sean Patrick Thomas, John Marshall Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Nisan 2019

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Lanetli Gözyaşları, kendisiyle birlikte ailesine de musallat olan doğaüstü varlıktan kurtulmak için mücadele eden Anna’nın hikayesine odaklanıyor. Anna Garcia, Los Angeles’ta bir sosyal hizmetler görevlisi olarak yaşamına devam etmektedir. Çalıştığı davalardan biri onu fazlaca zorlamaya başlamıştır. Karmakarışık davanın derinlerine indikçe, işin içinde korkunç doğaüstü güçler olduğunu fark eder. Bu doğaüstü güçlerin oluşturduğu etkiler, Anna’nın kendi ailesinin başına gelenlerle benzerlikler taşımaktadır. Bu doğaüstü izler, kendi elleriyle mühürlenmiş ıstıraplı bir kaderde hapsolan, son derece ürkütücü görünüşü ve bir nevi arafta sıkışmış ruhu ile dehşet saçan La Llorona’nın izleridir. La Llorona, yani Ağlayan Kadın, gerçek hayatında geçirdiği bir kıskançlık krizi sonrası kendi çocuklarını boğarak öldürmüştür.

Sonsuz bir kederle pişmanlık içinde ağlarken kendini azgın nehrin sularına bırakan kadının ismi, nesiller boyunca dehşet ve laneti çağrıştırmıştır. Sonsuza akan gözyaşları eşliğinde, geceleri ölüm çağrısını duyan kimsenin kurtuluşu yoktur. Öldürdüğü çocuklarının yerine geçirmek için çaresizce çocukları avlayan La Llorona, asırlar geçtikçe arzusunda daha da vahşileşerek, en acımasız yöntemlere başvurur olmuştur. Çocuklarının tehlikede olduğundan şüphelenilen sorunlu bir annenin ürkütücü uyarısını dikkate almayan Anna ve küçük çocukları, tüyler ürperten doğaüstü bir dünyanın içine çekilir.  La Llorona’nın ölümcül gazabından kaçmak için umutları, inançları örselenmiş bir rahibe yönelir. Anna’nın ailesini korumak için inançlarına sıkı sıkıya sarılması ve zorlu bir ruhsal mücadele vermesi gerekecektir.

Fragman

Lanetli Gözyaşları, The Curse of La Llorona, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın