Lanetli Kapı “Paranormal Orman”

Puan Verin
Film Özeti

Lanetli Kapı “Paranormal Orman” – Door in the Woods, ormanın derinliklerinde esrarlı bir kapı keşfeden bir ailenin başından geçen olayları konu alıyor.

Orjinal Adı

Door in the Woods

Film Türü

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni

Billy Chase Goforth

Film Oyuncuları

Katherine Forbes, John-Michael Fisher, Lauren Harper, Levi Hudson, CJ Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mayıs 2019

IMDb Puanı

3.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Lanetli Kapı “Paranormal Orman” – Door in the Woods, ormanın derinliklerinde esrarlı bir kapı keşfeden bir ailenin başından geçen olayları konu alıyor. Küçük bir kasabada kendi hallerinde yaşamakta olan ailenin hayatı, bir gün ormana yaptıkları bir gezi esnasında esrarlı bir kapı bulmaları ile birlikte çok farklı bir hal alır. Kapıyı keşfetmeleri sonrasında hayatları giderek kötüleşmeye başlayan aile, nelerle karşılaşacaklarını hesap etmeden bu gizemli kapının sırrını öğrenmeye karar verir. Keşfettikleri şey, sadece artık kullanılmayan öylesine bir kapı mı, yoksa hiç kimsenin bilmek istemeyeceği karanlık sırlara bir açılan bir kapı mıdır?

Fragman

Lanetli Kapı “Paranormal Orman”, Door in the Woods, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın