Lanetli Kardeş

Puan Verin
Film Özeti

Lanetli Kardeş, Cassie, rüyalarında korkunç şeyler görmekte ve geceleri gördüğü bu rüyaları uyandığı zamanlarda tuvallere aktaran genç bir sanatçıdır.

Orjinal Adı

Dark Sister

Film Türü

Korku, Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni

Sam Barrett

Film Oyuncuları

Amanda Woodhams, Nicola Bartlett, Austin Castiglione, Liam Graham

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Ağustos 2021

IMDb Puanı

4.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Lanetli Kardeş, Cassie, rüyalarında korkunç şeyler görmekte ve geceleri gördüğü bu rüyaları uyandığı zamanlarda tuvallere aktaran genç bir sanatçıdır. Genç kadın geceleri rüyasında sürekli korkunç ve kasvetli olaylar görmekte, bu olaylar hep cinayetleri içermektedir. Genç kadın çizdiği bu resimlerin aslında işlenen gerçek cinayetler olduğunu kısa bir süre içinde anlar. Bu arada cinayetler artık yakın arkadaş çevresine aile üyelerine doğru kaymıştır. Cassie, çizdiği resimler ile cinayetleri işleyen kişi arasında bir bağ olduğunu görür. Cassie’nin bu yaşananlara son verebilmek, katili durdurabilmek için öncelikle geçmişi ile yüzleşmesi gerekmektedir.

Dark Sister, Cassie, gördüğü korkunç rüyalarda işlenen cinayetleri tuvallere aktarmakta olup çalışma odası nerede ise tamamen bu tür resimler ile çevrili hale gelmiştir. Ancak enteresan olan şey kadının rüyalarında gördüğü ve resme aktardığı cinayetlerin gerçekleşiyor olmasıdır. Cinayetler artık en yakınında bulunan arkadaşları ve aile üyelerine kadar uzanmaya başlamıştır. Bu işi araştıran dedektif de Cassie’yi sorgulamış ve anlattıklarına her ne kadar itibar etmese de onu gözlem altında tutmaya karar vermiştir. Cassie’nin yaşanan bu cinayetleri durdurmak, katile ulaşmak için önce geçmişi ile yüzleşmesi gerekecektir.

Fragman

Lanetli Kardeş, Dark Sister, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın