Locke & Key 3.Sezon

Puan Verin
Dizi Özeti

Locke & Key 3.Sezon, Locke ailesi, anahtarları ele geçirmeyi aklına koymuş yeni bir şeytani düşmanla mücadele ederken yeni sihirleri de açığa çıkarır.

Dizi Türü

Fantastik Diziler, Gençlik Dizileri, Drama Dizileri, Amerikan Dizileri, Aksiyon ve Macera Dizileri

Dizi Yönetmeni

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez

Dizi Oyuncuları

Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Ağustos 2022

IMDb Puanı

7.4

Dizi Konusu & Özet & Detaylar

Locke & Key 3.Sezon, Locke ailesi, anahtarları ele geçirmeyi aklına koymuş yeni bir şeytani düşmanla mücadele ederken yeni sihirleri de açığa çıkarır.

Gizemli bir kar küresi, Anahtarlı Ev’de iki kat soruna yol açar ve Kinsey ile Nina çalınan bir anahtarı geri almaya çalışırken Bode ayazda kalır. Duncan’ın düğün günü hoş bir sürprizi de beraberinde getirir ve davetsiz misafirlere evi aramaları için mükemmel bir fırsat verir. Bode yeni bir anahtar keşfeder. Bode, babasını görmesini sağlayacak anahtarı arar. Nina kötü anılarıyla yüzleşir ve Kinsey, duygusal bir uğurlama için Savini’lerle bir araya gelir. Bode’nin tavırlarındaki ani değişiklik ailesini ve arkadaşlarını endişelendirir. Tyler bir iş arkadaşıyla arayı kapatır ve Gideon hiç de kutsal olmayan bir ittifak kurar.

Rahatsız edici bir keşfin ardından Bode’nin davranışlarıyla ilgili şüpheler doruğa çıkar. Bu sırada Gideon’ın anahtarları ele geçirme planıyla ilgili sabrı tükenir. Gideon’ın adamları Locke ailesine karşı kullanabilecekleri kozlar ele geçirir. Tyler ve Kinsey, Bode’ye yardım etmenin yolunu ararken o tek başına zekice bir plan kurar. Gideon, Ellie’yi onu kayıp anahtara götürmesi için zorlayarak eski bir sınıf arkadaşının hayatını tehlikeye atar. Nina ve Bode, Harlequin Sandığı’nı açmaya çalışır. Yaradılış Anahtarı’nı ele geçirmeye kararlı olan Gideon’u durdurmak için uğraşan Locke ailesi korkunç bir çatışmaya neden olur ve her şeyi değiştiren bir karar verir.

Fragman

Locke & Key 3.Sezon, Locke and Key 3.Sezon, 3.Sezon, Final, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın