Love and Leashes

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Love and Leashes, büyük bir şirkette çalışan Jung Ji-Woo, iş arkadaşı Jung Ji-Hoo uzaktan uzağa ona karşı duyguları vardır.

Film Türü Nedir ?

Romantik, Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Park Hyun-jin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Seohyun, Lee Jun-young, EL, Seo Hyun-woo, Kim Han-na, An Seoung-kyun, Lee Suk-hyeong ve Kim Bo-ra

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Love and Leashes, büyük bir şirkette çalışan Jung Ji-Woo, iş arkadaşı Jung Ji-Hoo uzaktan uzağa ona karşı duyguları vardır. Ancak ona karşı olan duygularını bir türlü itiraf etmeye cesaret edemez. Birgün Jung Ji-Hoo’ ya gelen bir paketi yanlışlıkla isim benzerliğinden dolayı Jung Ji-Woo teslim alır. Ne olduğunu bilmeden paketi açtığın da ise beklenmedik bir olayla karşılaşır. Öncesinde anlam verememiş olsa da çok geçmeden gerçekleri öğrenir. Jung Ji-Hoo, kendisine gelen paketten çıkan köpek tasmasının ardında ki gerçeği anlatır. Aslında bir S&M fetish ve itaatkar rol oynamaya karşı olan ilgisinden bahseder. Jung Ji-Woo duydukları karşısında herhangi bir yargılama göstermeyen tavrı Jung Ji-Hoo’nun hoşuna gitmiştir. Ona karşı içinde farklı ilgiler oluşmaya başlar. Bu yaklaşımı hoşuna gitmiştir. Sonun da efendisi olmayı teklif eder. Ancak bu sadece üç aylık geçici bir süreliğine olacak şekil de araların da anlaşırlar. O andan itibaren ikili arasında sıra dışı bir ilişki başlar.

Fragman

Love and Leashes, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle