Love To Hate You 1.Sezon | Netflix

Puan Verin

Netflix’te 10 Şubat 2023 programa dahil edilen romantik komedi türündeki Love To Hate You 1.Sezon izlemek isteyenler dizi ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. 1. Sezonu 10 bölümden oluşan Love To Hate You dizisinde her bölüm yaklaşık 50 dakika süreye sahip.

Love To Hate You dizisi konusuna kısaca değinecek olursak; genç bir kadın avukat erkeklere yenilmekten adeta nefret etmektedir. Diğer tarafta ise oldukça yakışıklı ve ünlü bir erkek oyuncu da kadınlara karşı güven duygusunu yitirmiştir. İkisi de aşkın bir savaş gibi yaşandığını düşünmektedir. Aşk ikisi için de anlamsızdır. Ancak birbirleri ile tanıştıkları andan itibaren çatışma halinde olsalar da yavaş yavaş aşka doğru yelken açmaya başlarlar.

Bu türdeki dizilerden hoşlanan izleyiciler Dizi Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Your Place Or Mine

İyi Adamın 10 Günü

Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon

You 4. Sezon

Değiş Tokuş 1.Sezon

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın