Lübbey’in Laneti

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Lübbey’in Laneti, Metin, babasının vefatı sonrasında Salihli ve Ödemiş arasında yer alan Lübbey Köyün de eşyalarını toplarken çok eski bir harita bulur.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Metin Yücel

Film Oyuncuları Kimdir ?

Firengiz Orucova, Metin Yücel, Tevfik İnceoğlu, Melda Yazgı, Seda Canpolat

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Lübbey’in Laneti, Metin, babasının vefatı sonrasında Salihli ve Ödemiş arasında yer alan Lübbey Köyün de eşyalarını toplarken çok eski bir harita bulur. Bulduğu bu eski haritayı köyün cinci hocası olan bir kadına götürür. Harita 300 yıl öncesine aittir ve büyük bir hazinenin bulunduğu bir mezarı işaret etmektedir. Hazine bulunan mezar kazıldığı zaman buraya hapsedilmiş olan cinler bir anda ortaya çıkar. Cinci hoca, Metin’e bir muska vermiştir. Metin bu muska sayesinde ortaya çıkan cinlerin lanetinden korunmayı başarır. Küçük kızı Dilek’i de yanına alarak köyden kaçar. Aradan 22 sene geçmiştir. Metin yıllardır taşıdığı muskayı kızı Dilek’e verir ve sonrasında intihar eder. Dilek, babasının ölümü sonrasında Lübbey Köyü’ndeki laneti sona erdirmek için arkadaşlarını da yanına alarak yıllardır kimsenin uğramadığı köye doğru yola çıkar. Köyde arkadaşlarını teker teker kaybeden Dilek, insanı dehşete düşüren ölümler ile karşı karşıyadır.

Fragman

Lübbey’in Laneti, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle