Lucky Day

Puan Verin
Film Özeti

Lucky Day film; Eski bir mahkum peşinde çok tehlikeli bir suikastçı vardır ve hem kendini hem ailesini ondan korumak zorundadır.

Film Türü

Gerilim Aksiyon Polisiye

Film Yönetmeni

Roger Avary

Film Oyuncuları

Luke Bracey, Nina Dobrev, Crispin Glover

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Ekim 2019

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Lucky Day film; Eski bir mahkum peşinde çok tehlikeli bir suikastçı vardır ve hem kendini hem ailesini ondan korumak zorundadır. Red, kasa patlatma konusunda uzman olan bir hırsızdır. Son işin de yakalanır ve uzun yıllar hapiste olan Red. tahliye olur olmaz ailesinin yanına döner. Sonunda ailesine kavuşmuş yıllardır özlem duyduğu karısı ve artık bir genç kız olan kızına kavuşmanın mutluluğu içindedir. Ancak Red’ in mutluluğu kısa sürecektir kendisinin ve ailesinin hayatı tehlike altındadır.

Son işinde bir suikastçinin kardeşinin ölümüne neden olmuştur. Suikastçi intikam için peşine düşmüştür. Luc, hapisten çıktığını öğrenmesi üzerine Red’ in peşine düşerek intikamını almak istemektedir. Hapse girmeden önce sakladığı paraların yerini bulmanın derdine düşmüş olan Red, peşinde ki adamdan haberi yoktur. Luc’ un peşinde olduğunu öğrendiğin de hem kendisini ve ailesini korumak hem de paraların yerini bulmak için amansız bir macera içine girmiştir.

Fragman

Lucky Day, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın