Luis ve Uzaylı Dostları

Puan Verin
Film Özeti

Luis ve Uzaylı Dostları, Luis, 12 yaşında ve kendini çok yalnız hisseden bir çocuktur. Beraber takılabileceği hiç arkadaşı yoktur. Babası Arnold Sunday bir UFO bilimcidir ve Luis’le hiç ilgilenmemektedir.

Orjinal Adı

Luis and the Aliens

Film Türü

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein

Film Oyuncuları

Timothe Vom Dorp, Flemming Stein, Tim Grobe

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ağustos 2019

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Luis, 12 yaşında ve kendini çok yalnız hisseden bir çocuktur. Beraber takılabileceği hiç arkadaşı yoktur. Babası Arnold Sunday bir UFO bilimcidir ve Luis’le hiç ilgilenmemektedir. Babasının tek düşündüğü şey, uzaylıların varlığını kanıtlamaktır. Gece boyunca teleskop başında olduğundan bütün günü uyuyarak geçirir. Okulda da hiç arkadaşı olmayan Luis’in bu hali, okul müdürünün dikkatinden kaçmaz. Müdür, Luis’in ihmal edildiğini bildiğinden, onun yatılı okula gönderilmesinin en doğrusu olacağını düşünür. Ancak günün birinde Luis’in hayatı beklenmedik şekilde değişir.

Üç şapşal uzaylı Mag, Nag ve Wabo, dünyadaki alışveriş kanalı NubbiDubbi’de satılan masaj matını ararken kendilerini Luis’in kapısında bulurlar. Luis, uzaylıları karşısında görünce çok heyecanlanır ve hemen onlarla arkadaşlık kurar. Ama yeni uzaylı arkadaşlarını babasından saklar. Çünkü babasına göre uzaylılar tehlikelidir ve görüldükleri an şokla dondurulmaları gerekir. Daha sonra yatılı okul müdürü Bayan Diekendaker çıka gelir. Çünkü Luis’i yatılı okula götürecektir. Ancak Luis ve sevimli uzaylı dostlarının başka planı vardır. Ana uzay gemisi ile iletişime geçip Mag, Nag ve Wabo’nun kurtarılması için çalışmaktadır. Dünyadan ayrılarak, uzaylı dostlarıyla galaksi boyunca keşifler yapma düşüncesi Luis’i fazlasıyla heyecanlandırmaktadır.

Fragman

Luis ve Uzaylı Dostları, Luis and the Aliens, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın