Macellan: Büyük Kaşif

1/10 - (2 {Puan})
Film Özeti

Macellan: Büyük Kaşif, 1519 yılında başlayan ve tam üç yıl süren beş gemi, 240 mürettebat ile başlayan büyük keşif yolculuğu üç yılın sonunda son bulur.

Orjinal Adı

Elcano y Magallanes. La primera vuelta al mundo

Film Türü

Macera, Animasyon

Film Yönetmeni

Ángel Alonso

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Macellan: Büyük Kaşif, 1519 yılında başlayan ve tam üç yıl süren beş gemi, 240 mürettebat ile başlayan büyük keşif yolculuğu üç yılın sonunda tek gemi ve ölmek üzere olan 18 denizcinin evlerine dönüşü ile sona ermiştir. büyük seferinin anlatıldığı Macellan Büyük Kaşif animasyon filmi çocuklarınız ile eğlenerek izleyebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Finansmanı Kastilya Krallığı tarafından sağlanan ve beş gemi, 240 mürettebat ile başlayan büyük keşif yolculuğu üç yılın sonunda tek gemi ve ölmek üzere olan 18 denizcinin evlerine dönüşü ile sona ermiştir.

Bu yolculuk başlangıçta oldukça neşeli ve iddialı başlamıştır. Yeni keşiflerin gerçekleştirilmesi için büyük mücadele veren Macellan ve arkadaşları yaptıkları seyirlerde birbirinden heyecanlı olaylar yaşayacaklardır. Yıllar süren bu sefer, Macellan dahil olmak üzere birçok denizcinin ölümü ile sona ererken dünya denizcilik tarihine de birçok yeni keşfin sunulmasını sağlamıştır.

Fragman

Macellan: Büyük Kaşif, Elcano y Magallanes. La primera vuelta al mundo, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın