Maide’nin Altın Günü

Puan Verin
Film Özeti

Maide’nin Altın Günü, Maide Hanım, oldukça titiz ve hamarat bir ev kadınıdır. Kadınların düzenlediği altın günlerinin ünlü isimlerinden birisidir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Caner Özyurtlu

Film Oyuncuları

Ezgi Mola, Mesut Can Tomay, Gülhan Tekin, Hilmi Özçelik, Demet Gül

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Aralık 2017

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Maide’nin Altın Günü, Maide Hanım, oldukça titiz ve hamarat bir ev kadınıdır. Kadınların düzenlediği altın günlerinin ünlü isimlerinden birisidir. Mahallede onu bilmeyen yoktur. Mahalledeki en havalı altın günlerini o düzenlemektedir ve oldukça geniş bir arkadaş çevresi bulunmaktadır. Yine bir gün evinde düzenlediği bir altın gününde aile yadigarı gerdanlık çalınır. Maide çalınan gerdanlık sebebiyle eve davet ettiği arkadaşlarından şüphelenmektedir. Maide, çalınan gerdanlığı bulmak üzere harekete geçer. İstanbul’a gelen yeğeni Yağmur ile beraber bir liste hazırlar. Maide Hanım, yeğeni ile beraber gerdanlığın çalındığı gün eve gelen kadınların peşine tek tek düşer ve gerdanlığı çalan kişiyi bulmaya çalışır.

Fragman

Maide’nin Altın Günü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın