Mainstream

Puan Verin
Film Özeti

Mainstream, Frankie, sevgilisi Jake ile birlikte Hollywood’da bir komedi kulübünde çalışmaktadır. Toplumun son dönemlerde neyi daha değerli bulduğu konusunu irdelemeye başlarlar.

Film Türü

Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Gia Coppola

Film Oyuncuları

Andrew Garfield, Maya Hawke, Nat Wolff, Kalena Yiaueki, Jaqueline De La Fontaine

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Temmuz 2021

IMDb Puanı

4.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Frankie, sevgilisi Jake ile birlikte Hollywood’da bir komedi kulübünde çalışmaktadır. Toplumun son dönemlerde neyi daha değerli bulduğu konusunu irdelemeye başlarlar. Gizemli Link ile karşılaşır. Ticarete karşı geliştirdiği söylemler onun için de bir ilham kaynağı olmuştur. Aykırı kişilikler sergileyen bu üçlü Jake’in liderliğinde hızla internette fenomen olmaya başlarlar ve yıldızları hızla parlar. Mark isimli menajerleri onlardan çok daha fazla para kazanmalarını isterken diğer yandan Link, daha önce eleştiride bulunduğu hususları yapmaya başlar. Bir süre sonra Frankie kendini ve çevresinde gelişen olayları sorgulamaya başlar. Kendisinin de bir canavara dönüşüp dönüşmediğini düşünmeye başlamıştır.

Fragman

Mainstream, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle