Malefiz: Kötülüğün Gücü

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Malefiz: Kötülüğün Gücü, Malefiz ile Aurora arasında yaşanan çetrefilli ilişkiler aradan geçen uzun zamana rağmen Maleficent ve Aurora yıllara meydan okumayı başarmışlardır.

Orjinal Adı

Maleficent: Mistress of Evil

Film Türü

Macera, Fantastik

Film Yönetmeni

Joachim Rønning

Film Oyuncuları

Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Juno Temple, Ed Skrein

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Ekim 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Malefiz ile Aurora arasında yaşanan çetrefilli ilişkiler aradan geçen uzun zamana rağmen Maleficent ve Aurora yıllara meydan okumayı başarmışlardır. Kalp kırıklığı ile başlayan aralarındaki bağ, önce bir öç alma sonrasında ise ikili arasında oldukça büyük bir sevgiye dönüşmüştür. İnsanoğlu ve periler arasında birbirlerine karşı kin ve nefret dürtüsü hala devam etmektedir. Aurora, Prens Philip ile evlenecektir ve gerçekleşecek olan bu evlilik sayesinde iki taraf arasında bir birleşme gerçekleştireceğinden Ulstead ve Moors Krallıkları bu evliliği kutlamaya başlamışlardır.

Hiç umulmadık bir karşılaşma yeni ittifakların doğmasını ve bir araya gelmesini sağlar. Ortaya çıkan savaş nedeniyle Aurora ve Malefiz ayrı saflarda yer alacaklardır. Bu durum her ikisinin de bir yandan sadakatlerini test etmeleri diğer taraftan ise bir aile olup olmadıklarını değerlendirmelerine neden olacaktır.

Fragman

Malefiz: Kötülüğün Gücü, Maleficent: Mistress of Evil, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın