Mandıra Filozofu 2 İstanbul

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Mandıra Filozofu 2 İstanbul, Muğla’da Çökertme Köyü’nde yaşamını sürdüren, kapitalizmin dayatmalarına karşı duran Mustafa Ali, yıllar önce annesini ve kendisini terk eden babasının çok ağır hasta olduğunu öğrenir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Onur Bilgetay

Film Oyuncuları

Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Lale Başar, Hakan Yılmaz, Müfit Kayacan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Aralık 2021

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Muğla’da Çökertme Köyü’nde yaşamını sürdüren, kapitalizmin dayatmalarına karşı duran Mustafa Ali, yıllar önce annesini ve kendisini terk eden babasının çok ağır hasta olduğunu öğrenir. Annesi ile birlikte babasını görmek arzusu ile İstanbul’a doğru yola çıkar. Babası yıllar önce İngiliz bir bayan ile tanışmış ve onları terk etmiştir. Annesi ile birlikte babasını ziyaret eden Mustafa Ali, hastanede okul arkadaşı ile karşılaşır. Okul arkadaşı çalıştığı iş yerinden yıllık satış hedefini tutturamadığı gerekçesi ile işten çıkarılmıştır. Mustafa Ali, arkadaşının çalışmakta olduğu bu şirkete iş başvurusunda bulunur ve çaycı olarak işe başlar. Şirketin patronu ezber bozan kişilerin işe alınmasını istemektedir.

Mustafa Ali’den daha iyi ezber bozan bir kişinin bulunmasının ne kadar zor olduğunu takdir edersiniz. Mustafa Ali kısa süre içerisinde bu iş yerinde patron dahil olmak üzere tüm çalışanların dikkatini fikirleri ile çekecektir. Diğer taraftan babasının İngiliz eşi ve annesi arasında da hastane ziyaretleri arasında bir köşe kapmaca yaşanacaktır.

Fragman

Mandıra Filozofu 2 İstanbul, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın