Marid

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Marid, Meslekleri mimar, mühendis ve tekniker olan Murat, Orhan ve Aslı, iş arayan gençler şehirden uzak bir köyden iş teklifi alır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kemal Özdemir

Film Oyuncuları Kimdir ?

Onur Bilgin, Hilal Anay, Mustafa Mutlu, Uçgun Tunç, Adem Uçar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

5.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Marid, Meslekleri mimar, mühendis ve tekniker olan Murat, Orhan ve Aslı, iş aramakta olan gençlerdir. Genç arkadaşlar, şehirden epey uzakta yer alan bir köyde yapılması gereken bir restorasyon işi için teklif alırlar. Önerilen ücret reddedemeyecekleri bir rakam olduğundan dolayı işi hemen kabul ederler. Bilmedikleri şey ise, restorasyonun yapılacağı köyde yıllar önce yaşanmış olan bir takım doğaüstü olaylardır. Gençler, neler yaşayacaklarından tamamen habersiz bir şekilde keşif için köye giderler. İlk başlarda her şey yolunda görünmektedir fakat saatler gece yarısını gösterdiğinde, son derece korkunç gerçeklerle karşı karşıya kalırlar.

Fragman

Marid, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın