Marslı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Marslı, Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir NASA görevinde, Mark Watney adındaki astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü zannedilerek ekibi tarafından terk edilir.

Orjinal Adı

The Martian

Film Türü Nedir ?

Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ridley Scott

Film Oyuncuları Kimdir ?

Matt Damon, Kristen Wiig, Jessica Chastain, Kate Mara, Sean Bean

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ekim 2015

IMDb Puanı

8.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Marslı, Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir NASA görevinde, Mark Watney adındaki astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü zannedilerek ekibi tarafından terk edilir. Ancak Watney aslında hayattadır ve kendine geldiğinde Mars’ta tek başına bırakıldığını anlar. Sahip olduğu kısıtlı imkanlarla, zekasını ve direncini kullanarak dünyaya hayatta olduğuna dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamları gece gündüz bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da riskli bir kararın eşiğine gelecektir. Çok satan bilimkurgu kitaplarından biri olan Andy Weir imzalı The Martian’ın sinema uyarlaması olan filmdir.

Fragman

Marslı, The Martian, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın