Masal Şatosu Sihirli Davet

Puan Verin
Film Özeti

Masal Şatosu Sihirli Davet, masal diyarının kapılarını açan anahtarı bulan bir genç kızın hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Aile

Film Yönetmeni

Burak Kuka

Film Oyuncuları

Ecrin Su Çoban, Berk Coşkun, Ayça Tilki, Candeniz Göçer, Elif Ebru Kıldıroğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Ağustos 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Masal Şatosu Sihirli Davet, masal diyarının kapılarını açan anahtarı bulan bir genç kızın hikayesini beyaz perdeye aktarıyor. 11 yaşında olan Neşe, abisi ve arkadaşları ile beraber çok güzel bir yaz tatili geçirmektedir. Bir gece bahçeye çıktığında şahit oldukları, Neşe’nin tatilinin seyrini baştan sona değiştirir. Neşe, bahçede masal kahramanı bir cüce görmüştür ve cüce bahçeye bir şey saklamıştır. Sabah olur olmaz ilk iş bahçeye koşan Neşe, sihirli bir anahtar bulur. Neşe’nin bulduğu sihirli anahtar, masal diyarının kapısını açan gizemli bir anahtardır. Neşe,sihirli anahtar sayesinde abisi ve arkadaşları ile birlikte hiç unutamayacakları bir maceraya atılır.

Fragman

Masal Şatosu Sihirli Davet, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın