Masal Zamanı “Melez Prenses”

10/10 - (1 {Puan})
Yönetmen

Kubilay Güleçoğlu, Burak Kahraman

Oyuncular

Lavinya Ünlüer, Kaan Yılmaz, Ebrar Demirbilek, Özkan Sağın, Ata Berk Mutlu

Vizyon Tarihi

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

8.1

Film Süresi

1 saat 32 dakika

Film Konusu

Masal Zamanı “Melez Prenses”, 9. yaşını kutlamakta olan Melisa’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Melisa’nın annesi bir masal kahramanı, babası ise normal bir insandır. Melisa’da bunların karışımı melez bir prensestir. Doğal olarak bir masal kahramanıdır.

Günün birinde masal günlüğüne yazmaması gereken bir şey yazdığında tüm büyüklerin donup kaldığını adeta taş kesildiklerini görecektir. Yıllardır esir olan karanlık güç serbest kalmıştır. Çünkü bir kehanete göre Melisa’nın 9. doğum gününde kötülük harekete geçecektir.

Kehaneti Melisa gerçekleştirdiği için bu büyüyü sadece yine kendisi bozabilecektir. Bu nedenle Melisa, arkadaşlarıyla beraber büyüyü bozmak için Masal Diyarı’nda bulunan bir ormana doğru ilerlerler. Ormanın sonunda ise onları bir bilmececi karşılayacaktır. Karşılarına sonsuz bir deniz çıkacaktır. Böylece Melisa ve arkadaşlarını zorlu bir görev beklemektedir. Birbirinden zorlu görevleri başarı ile atlatmaları ve önlerine çıkan engelleri tek tek aşmaları gerekmektedir. Ancak kötülük de boş durmamakta ve Melisa ile arkadaşlarını takip etmektedir.

Küçük yaşta çocuklar için hazırlanan film ailece izlenebilecek ve eğlenilecek yapımlar arasında yer alıyor. 2022 yılında film tavsiyeleri arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Fragman

Masal Zamanı “Melez Prenses”, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle