Masallardan Geriye Kalan

Puan Verin
Film Özeti

Masallardan Geriye Kalan, üniversitede doçent olan bir öğretim görevlisi ile yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı konu alıyor.

Film Türü

Romantik

Film Yönetmeni

Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Film Oyuncuları

Özgür Çevik, İlayda Akdoğan, Tuba Ünsal, Anıl Altınöz, Eda Akalın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Şubat 2020

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Masallardan Geriye Kalan, üniversitede doçent olan bir öğretim görevlisi ile yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı konu alıyor. Öğretim görevlisi Evren ile yüksek lisans öğrencisi Hece arasında hiç beklenmedik bir zamanda, hızla gelişen bir aşk filizlenir. Kimi zaman mutlu ve coşkulu, kimi zaman hüzünlü ve yorucu dönemlere sahne olan bu aşk, iki tarafın adeta birbirini anlama serüvenine dönüşür. Mutlu olma ve mutlu etme isteği, fedakarlık ve karşılıklı anlayış arayışlarıyla film, aşkın karşı taraftan çok kişinin kendisiyle ilgili olduğunu gözler önüne seriyor.

Fragman

Masallardan Geriye Kalan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın