Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği

Puan Verin
Film Özeti

Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği, kendisini kıskanan üvey annesi tarafından sokağa atılan bir genç kızın hikayesi anlatılmaktadır.

Orjinal Adı

Blanche comme neige, Pure As Snow

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Anne Fontaine

Film Oyuncuları

Lou de Laage, Isabelle Huppert, Charles Berling, Damien Bonnard, Jonathan Cohen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği, kendisini kıskanan üvey annesi tarafından sokağa atılan bir genç kızın hikayesi anlatılmaktadır. Genç ve güzel bir kadın olan Claire, kötü kalpli üvey annesi Maud ‘ın işlettiği babasına ait otelde çalışmaktadır. Claire’in masum güzelliği, üvey annesi tarafından aşırı derecede kıskanılmaktadır. Genç bir adamın Claire’a aşık olması, Maud’un kıskançlığını katlayarak büyük bir öfkeye dönüştürür. Kıskançlıktan gözü hiçbir şeyi görmeyen Maud, sonunda Claire’ı evden kovar. Sokaklarda bir başına kalan genç kız, kendisini özgür ve güvende hissedebileceği bir sığınak bulur. Üvey annesinin katı kuralları ile yaşamaya alışkın olan genç kızın yeni dünyası, bu zamana dek yaşamaya alışkın olduğu hayattan tamamen farklıdır. Ona bu dünyanın kapılarını ardına kadar açarak bambaşka bir dünyayı keşfetmesini sağlayan ise yedi yabancıdır.

Fragman

Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği, Blanche comme neige, Pure As Snow, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın