Max Cloud

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Max Cloud, tam bir video oyunları fanatiği olan genç kız Sarah, tüm zamanını evde video oyunları oynayarak geçiren bunun haricinde hiçbir sosyal aktivitesi olmayan bir kızdır.

Film Türü Nedir ?

Aksiyon Bilimkurgu Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Martin Owen

Film Oyuncuları Kimdir ?

Scott Adkins, John Hannah, Lashana Lynch

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Aralık 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Max Cloud, Genç bir kız olan Sarah, tam bir video oyunları fanatiğidir. Tüm zamanını evde video oyunları oynayarak geçiren bunun haricinde hiçbir sosyal aktivitesi olmayan bir kızdır. Yine evde en sevdiği heyecanlı bir oyunu oynarken çok garip birşey olur ve kendini oyunun tam içinde bulur. Bir anda galaksiler arası bir hapishanenin içine düşmüştür. Çok tehlikeli mahkumların olduğu bu hapishanenin tam ortasında kalmıştır. Tek yapması gereken oyunu tamamlamak ve buradan kurtulmaktır. Hayranı olduğu Uzay kahramanı Max Cloud ile birlik olaran genç kız amansız bir mücadelenin içine girer.

Fragman

Max Cloud, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın