Megan

7.3/10 - (21 {Puan})

Megan filmi, 13 Ocak 2023 yılında vizyona giren Gerilim ve Korku türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini Gerard Johnstone‘nın üstlendiği filmin baş rollerinde Allison Williams, Brian Jordan Alvarez, Kimberley Crossman yer almaktadır. Film 1 saat 41 dakika süreye sahiptir.

Megan Filmi Konusu

Robot konularında çalışmakta olan Gemma isimli bir mühendis günün birinde yetim kalan yeğeni için bir robot tasarlar. Yeğeni Cady yetim kalınca onun sorumluluğu Gemma’ya kalmıştır. Ebeveyn olma konusunda kendini yetersiz ve aynı zamanda güvensiz hisseden Gemma, kendine ait bu sorumluluğu hafifletmek istemektedir. Amacı bu robotun, kızın yalnızlığına son vermesi ve ona yardımcı olmasıdır. İnsana benzeyen robot, küçük kız ile duygusal bağ kurmaya programlanmıştır. Sadece arkadaş değil aynı zamanda öğretmeni, oyun arkadaşı ve koruyucusu olmaktadır. Ancak bir süre sonra robot, aşırı korumacı bir tavır takınmaya başlar. Robotun bu davranışları bir süre sonra tehlikeli bir hal almaya başlar.

Megan Filmi Oyuncuları

Allison Williams, Brian Jordan Alvarez, Kimberley Crossman

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Evlad-ı Cin

Fabelmanlar

Sevda Mecburi İstikamet

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa

Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı

Megan gibi gerilim ve korku türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Korku Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum yapın