Memoria

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Memoria, Kolombiya’da yaşayan kardeşinin hastalandığı haberini alan genç bir kadın kardeşinin yanına gitmek için yola koyulacaktır.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Apichatpong Weerasethakul

Film Oyuncuları Kimdir ?

Tilda Swinton, Elkin Díaz, Jeanne Balibar, Juan Pablo Urrego

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Mart 2022

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Memoria, Kolombiya’da yaşayan kardeşinin hastalandığı haberini alan genç bir kadın kardeşinin yanına gitmek için yola koyulacaktır. Ancak bu seyahatinde başına gelecekleri hakkında hiçbir fikri yoktur. Kolombiya’ da Fransız bir arkeolog ve genç bir müzisyen ile yolları kesişmesi ile hayatında bambaşka yollar açılmaya başlamıştır. Bu şehre adapte olmakta oldukça güçlük çeken genç kadın her gece meydana gelen patlama seslerinden dolayı oldukça tedirgindir. Bu sırada garip bir balıkçı ile tanışması bu da yetmez gibi anlattıklarının üzerinde oluşturduğu duygular kadının kafasını iyice karışmasın neden olmuştur.

Fragman

Memoria, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın