Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı

Puan Verin

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı izle | Film 2023 Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Yönetmeni, Vizyon Tarihi, Yorumları, Eleştirisi, İnceleme, Netflix izle

Mia, Centopia adlı fantastik bir dünyada sihirli bir tek boynuzlu at, iki elf arkadaşı ve diğer yaban hayatı ile birlikte kötü kalpli kraliçe Panthea’yı durdurmak için mücadele eder ve Centopia’nın huzurunu geri getirmeye çalışır.

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Film Türü Nedir ?

Macera, Animasyon, Aile

Orjinal Adı

Mia and Me: The Hero of Centopia

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Film Yönetmeni Kimdir ?

Adam Gunn

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Film Oyuncuları Kimdir ?

François Goeske, Margot Nuccetelli, Dave Willetts

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Haziran 2023

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı IMDb Puanı

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mia, sıradan bir kız gibi görünür ama aslında kendisini fantastik bir dünyada bulur. Güzel ve sihirli bir yere, Centopia’ya ulaşır. Orada, yaban hayatı ile konuşabilen ve sihirli güçleri olan tek boynuzlu at Mo, cesur ama bir o kadar da muzip bir elf olan Yuko ve yine elf olan ürkek ve meraklı arkadaşı Mo ile tanışır.

Mia‘nın bir amacı vardır: Centopia’yı kurtarmak. Kötü kalpli kraliçe Panthea, güzellikleri ve güçleriyle tanınan tek boynuzlu atların gücünü ele geçirmeye çalışmaktadır. Mia ve arkadaşları, Panthea’yı durdurmak ve Centopia’nın huzurunu geri getirmek için mücadele ederler. İşleri daha da karmaşık hale getiren, dünyaya geri dönmek için Mia’nın Centopia‘da kalmak zorunda olduğunu keşfetmesidir. Mia, arkadaşlarına ve Centopia’ya ihanet edenlerle savaşırken, büyülü dünyasında bir kahraman olmaya devam eder.

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı filmi, fantastik dünyasında, her yaştan izleyici için heyecan, macera ve sihirle dolu bir hikaye sunuyor. Mia’nın dünyayı kurtarmak için verdiği mücadele, arkadaşları ve tek boynuzlu atlarla birlikte mücadelesi, izleyicileri başka bir boyuta taşıyor. Muhteşem görselleri ve sihirli dünyasıyla Centopia, izleyicileri büyüleyen bir yer haline geliyor. Mia ve arkadaşlarının karşılaştığı zorluklar, öğrenilen dersler ve her karakterin gelişen hikayesi, her izleyiciye ilham veren ve büyüleyen bir deneyim sunuyor.

Mia ve Ben Centopia’nın Kahramanı Film Fragmanı

Mia and Me: The Hero of Centopia, movies, imdb, watch, trailer, release date, movie review 2023. Trailer, Visionsdatum, Thema, Kritik, Kommentar, Schauspieler, Regisseur.

Yorum yapın