Midway

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Midway Muharebesi, 2. Dünya Savaşı’nda Japon İmparatorluğu ile Amerika Birleşik Devletleri arasında yaşanan bir muhaberedir.

Film Türü

Dram, Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni

Roland Emmerich

Film Oyuncuları

Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Evans, Woody Harrelson, Aaron Eckhart

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Kasım 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Midway Muharebesi, 2. Dünya Savaşı’nda Japon İmparatorluğu ile Amerika Birleşik Devletleri arasında yaşanan bir muhaberedir. Filmde bu muharebede yaşananlar konu edilmektedir. Askerlerin gösterdikleri kahramanlıklar bu savaşın yön değiştirmesi ve kazanılmasında büyük katkı sağlamıştır. 2. Dünya Savaşının seyrini değiştiren savaşlardan birisi olan bu muhabere, savaşta yer alan askerlerin aldıkları kararlar ve gösterdikleri cesaret ile çok önemli bir mücadele halini almıştır.

Pearl Harbor’da alınan büyük darbe Amerikan askerlerinde bir nevi motivasyon sağlamıştır. Büyük bir istihbarat zaafiyeti ülkenin aldığı en büyük darbeye sebep olmuştur. Japonlar bu defa yine bir plan yapmaktadırlar ve bunun bir an önce çözümlenip önlem alınması gerekmektedir. Bir avuç cesur asker aldıkları kararlar ve gösterdikleri cesaret ile savaşın seyrini değiştireceklerdir.

Fragman

Midway, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın