Mientras Dure la Guerra

Puan Verin
Film Özeti

Mientras Dure la Guerra, 1936 yılında Salamanca, İspanya’da geçiyor ve ülkede yaşanan kanlı İç Savaş’tan kesitler sunuyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Alejandro Amenabar

Film Oyuncuları

Karra Elejalde, Eduard Fernandez, Santi Prego

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Şubat 2020

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Mientras Dure la Guerra, 1936 yılında Salamanca, İspanya’da geçiyor ve ülkede yaşanan kanlı İç Savaş’tan kesitler sunuyor. Ülkesinde tanınmış bir yazar olan ve Salamanca Üniversitesi rektörlüğünü yürüten Miguel de Unamuno, ülkedeki kaotik ortamın çözülmesini ümit ederek ordunun başlattığı askeri isyanı destekler. Emri altındaki kuvvetleri isyana teşvik eden General Franco, bu sırada gizli bir savaş emri vermeyi planlamaktadır. İç Savaş’ın başlaması ve git gide daha kanlı bir hal alması neticesinde, orduyu destekleyen Unamuno, savaştaki kendi rolünü ve almış olduğu kararları sorgulamaya başlar.

Fragman

Mientras Dure la Guerra, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın